Ventspils nafta termināls
Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums
 
 
 
 
 • 24/08/2016

  Uzskatot, ka TSI jautājuma izskatīšanas novilcināšana noved pie naftas produktu kravas zaudējumiem gan VNT, gan Ventspils brīvostai, VNT lūdz konkretizēt, kad Ventspils brīvostas valdes sēdē tiks izskatīts jautājums par TSI.

 • 26/08/2016

  Ventspils brīvostas pārvalde paziņo, ka 27. jūlijā (gandrīz pirms mēneša) ir apsekojusi iezīmēto TSI potenciālo teritoriju dabā. Papildus tā informē, ka ir uzsākts darbs pie hidrotehnisko būvju nogāžu konstruktīvo elementu faktiskā stāvokļa noteikšanas.

 • 30/08/2016

  VNT norāda Ventspils brīvostas pārvaldei, ka uzskata par nepieciešamu izmantot pāļus saistībā ar pamatu stiprināšanas darbiem un lūdz ņemt šo faktu vērā, izskatot TSI jautājumu kādā no tuvākajām Ventspils brīvostas valdes sēdēm. VNT atkārtoti lūdz sniegt informāciju par to, kad TSI jautājums tiks izskatīts Ventspils brīvostas valdes sēdē.

 • 19/09/2016

  Ventspils brīvostas pārvalde atkārtoti norāda, ka ir uzsākts darbs pie hidrotehnisko būvju nogāžu konstruktīvo elementu faktiskā stāvokļa noteikšanas, un ka tā būs pateicīga par jebkādu VNT sniegto informāciju par TSI.

Aktualitātes

2016. gada 13. oktobrī
““Ventspils nafta” termināls” darbiniekus ēnoja 3 ēnas
Lasīt vairāk
2016. gada 4. oktobrī
55 gadi Latvijā – ““Ventspils nafta” termināls”
Lasīt vairāk
2016. gada 27. septembrī
Par Ventspils brīvostas pārvaldes pamatojumu, kas izmantots preses relīzei par pārkraušanas apjomiem
Lasīt vairāk
2016. gada 23. septembrī
VNT otro gadu apbalvots par velokultūras veicināšanu
Lasīt vairāk