Ventspils nafta termināls
Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums Šis ir Ventspils nafta grupas uzņēmums
 
 
 
 
 • 24/08/2016

  Uzskatot, ka TSI jautājuma izskatīšanas novilcināšana noved pie naftas produktu kravas zaudējumiem gan VNT, gan Ventspils brīvostai, VNT lūdz konkretizēt, kad Ventspils brīvostas valdes sēdē tiks izskatīts jautājums par TSI.

 • 26/08/2016

  Ventspils brīvostas pārvalde paziņo, ka 27. jūlijā (gandrīz pirms mēneša) ir apsekojusi iezīmēto TSI potenciālo teritoriju dabā. Papildus tā informē, ka ir uzsākts darbs pie hidrotehnisko būvju nogāžu konstruktīvo elementu faktiskā stāvokļa noteikšanas.

 • 04/11/2016

  Ventspils brīvostas pārvalde nosūta VNT tehniskos noteikumus TSI uzstādīšanai muliņos un līguma projektu par TSI uzstādīšanai paredzētā zemes gabala 600 m2 platībā tiešu nomu, lai gan 10. oktobrī VNT informēja Ventspils brīvostas pārvaldi par savu lēmumu uzstādīt TSI savā nomas teritorijā, Talsu ielā 75, saistībā ar kavējumiem, ar kuriem VNT nācās saskārties.

 • 11/11/2016

  VNT nosūta Ventspils brīvostas pārvaldei vēstuli, paužot gandarījumu par Ventspils brīvostas valdes lēmumu noslēgt līgumu par zemes gabala (600 m2) nomu un tehnisko noteikumu izsniegšanu TSI būvēšanai muliņos saskaņā ar sākotnēji plānoto TSI izvietojumu. Taču VNT arī atgādina, ka par nožēlu šāds lēmums prasījis 9 mēnešus un tas attiecās uz sākotnējo būvniecības ieceri. Ņemot vērā Ventspils brīvostas valdes pozitīvu lēmumu šajā jautājumā, VNT uzskata, ka Ventspils brīvostas valdei arī nav šķēršļu operatīvai lēmuma pieņemšanai par TSI buvēšanu VNT teritorijā, Talsu ielā 75, par ko VNT paziņoja jau oktobrī.

Aktualitātes

2016. gada 6. decembrī
Valsts vides dienests izsaka nepamatotas apsūdzības
Lasīt vairāk
2016. gada 2. decembrī
Par 2. decembra publiskajiem paziņojumiem par smakām Ventspilī
Lasīt vairāk
2016. gada 15. novembrī
VNT vēlas palikt pie plāna izbūvēt TSI teritorijā Talsu ielā 75
Lasīt vairāk
2016. gada 2. novembrī
VNT piedalījās civilās aizsardzības mācībās "STORMEX 2016"
Lasīt vairāk