Ventspils nafta termināls
 
 

““Ventspils nafta” termināls” apbalvots kā lielākais nodokļu maksātājs Kurzemes plānošanas reģionā

Atpakaļ

““Ventspils nafta” termināls” apbalvots kā lielākais nodokļu maksātājs Kurzemes plānošanas reģionā

2017. gada 31. martā / Ziņas

Ceturtdien, 30. martā, Valsts ieņēmumu dienests (VID) un Finanšu ministrija (FM) apbalvoja lielākos 2016. gada nodokļu maksātājus. ““Ventspils nafta” termināls” (VNT) tika godalgots kā 2016. gada lielākais nodokļu maksātājs lielo nodokļu maksātāju grupā Kurzemes plānošanas reģiona. Vēl Kurzemes plānošanas reģionā kā lielākie nodokļu maksātāji pērn saņēma balvu AS “UPB” vidējo nodokļu maksātāju grupā un SIA “Sumata” mazo nodokļu maksātāju grupā.

2016. gada lielāko nodokļu maksātāju apbalvošanas nominācijas un izvērtēšanas kritēriji ir noteikti VID speciāli izstrādātajā nolikumā, un tajos ietilpa ne tikai kopējā darījumu vērtība, nodokļu nomaksas stāvoklis un deklarētā vidējā darba samaksa, bet arī sadarbība ar VID un nodokļu maksātāja tēls publiskajā telpā.

"Mēs augsti novērtējam Finanšu Ministrijas atzinību par mūsu ieguldījumu nodokļu iemaksās. Tas apliecina mūsu darbinieku pašatdevi un izcilus darba rezultātus, sniedzot savu pienesumu termināļa ilgtspējīgajai un rezultatīvajai darbībai. Kā uzņēmums mēs ticam unikālām priekšrocībām, kuras Latvija var mums sniegt,” uzsver VNT ģenerāldirektors Larss Panclafs. Neskatoties uz mūsdienu uzņēmējdarbības vidē pastāvošajiem izaicinājumiem, VNT cer izveidot patiesu partnerību ar visām ieinteresētajām pusēm Latvijā, lai nodrošinātu turpmāku ieguldījumu valstij, piedāvājot aizraujošas darba iespējas, veicinot kravu plūsmas un ostu darbību, atbalstot sociālās iniciatīvas, paaugstinot vides standartus, kā arī turpinot veikt ievērojamu ieguldījumu Latvijā nodokļu veidā.

VNT centienus atzinīgi ir novērtējušas arī dažādas valsts un nevalstiskās organizācijas. Pērn trešo gadu pēc kārtas VNT saņēma apbalvojumu kategorijā “Labākais darba devējs Kurzemes reģionā”, ko pasniedza personāla atlases uzņēmums “CV-Online Latvia”. Latvijas Darba devēju konfederācija piešķīrusi Kurzemes reģiona labākā darba devēja statusu un kā “Ģimenēm draudzīgs komersants” VNT novērtējusi Labklājības ministrija. Ilgtspējas indeksā VNT 2016. gadā atkārtoti uzrādījis izcilu rezultātu – Platīna kategorija – un kā Atbildīga biznesa gada iniciatīva “Atbildīgu ideju tirgus 2016” godalgota VNT Darbuzņēmēju drošības uzlabošanas programma. Savukārt VNT velosipēdu nodrošinājumu un infrastruktūru atzinīgi novērtējusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un Eiropas Komisija ar balvu “Draudzīgs velosipēdistiem”.

Par VNT

VNT nodrošina tranzīta pakalpojumus – naftas un naftas produktu pieņemšanu no cauruļvadiem, dzelzceļa vagonu cisternām un no tankkuģiem, to uzglabāšanu un pārkraušanu. VNT ir tehnoloģiski modernākais un lielākais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā ar kopējo rezervuāru parka ietilpību 1,2 miljoni kubikmetru.

Papildu informācija:

Janīna Biteniece, komunikācijas projektu vadītāja

SIA ““Ventspils nafta” termināls”

Tālrunis: +371 25482399

E-pasts: jan@vnt.vtti.com