Ventspils nafta termināls
 
 

““Ventspils nafta” termināls” atver durvis jauniešiem no Ventspils un Liepājas

Atpakaļ

““Ventspils nafta” termināls” atver durvis jauniešiem no Ventspils un Liepājas

2017. gada 13. aprīlī / Ziņas

Otrdien, 11. aprīlī, uzņēmumā ““Ventspils nafta” termināls” (VNT) notika Atvērto durvju diena. Pasākumā kopumā piedalījās 42 ekskursanti no Ventspils 3. vidusskolas un Liepājas Valsts tehnikuma.

Atvērto durvju dienu dalībniekiem bija iespēja satikt uzņēmuma vadību, uzklausīt un iztaujāt uzņēmuma darbiniekus, apskatīt VNT teritoriju, dispečeru ēku, laboratoriju un ugunsdzēsēju depo. Jaunieši augsti novērtēja daudzpusīgo dienas programmu, kā arī norādīja, ka lielākus iespaidus uz viņiem atstāja uzņēmuma teritorijas lielums, sarežģīta infrastruktūra un augsta atbildības sajūta, ar kādu strādā VNT darbinieki. Jaunieši ieinteresējās par VNT piedāvātājām prakses un karjeras iespējām.

VNT ģenerāldirektors Lars Panclafs iedrošināja jauniešus būt ambicioziem, pieņemt lēmumus un iegūt plašu pieredzi visdažādākās jomās: “Mēs piedalāmies izglītojošos pasākumos, tādos kā Atvērto durvju dienas, Ēnu dienas, augstskolu karjeras dienas, lasām lekcijas un piedāvājam prakses iespējas, lai parādītu, cik daudzpusīgs darbs ir VNT. Ceram, ka ieskats uzņēmumā motivēs jauniešus iegūt izglītību un kādu dienu kāds no viņiem pievienosies mūsu rezultatīvajai komandai.”

Pasākums VNT notika jau ceturto reizi karjeras portāla prakse.lv organizētās Atvērto durvju nedēļas ietvaros no 10.-14. aprīlim. Piecās Atvērto durvju dienās jaunieši visā Latvijā iepazinuši 90 uzņēmumus 600 ekskursijās.

Papildu informācija par prakses iespējām ir pieejama VNT mājas lapā: http://www1.vnt.lv/lv/karjera/prakses-iespejas/.

Par VNT

VNT nodrošina tranzīta pakalpojumus – naftas un naftas produktu pieņemšanu no cauruļvadiem, dzelzceļa vagonu cisternām un no tankkuģiem, to uzglabāšanu un pārkraušanu. VNT ir tehnoloģiski modernākais un lielākais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā ar kopējo rezervuāru parka ietilpību 1,2 miljoni kubikmetru.

Papildu informācija:

Janīna Biteniece, komunikācijas projektu vadītāja

SIA ““Ventspils nafta” termināls”

Tālrunis: +371 25482399

E-pasts: jan@vnt.vtti.com