Ventspils nafta termināls
 
 

““Ventspils nafta” termināls” darbiniekus ēnoja seši skolēni

Atpakaļ

““Ventspils nafta” termināls” darbiniekus ēnoja seši skolēni

2017. gada 16. februārī / Ziņas

““Ventspils nafta” termināls” (VNT), kas ir viens no lielākajiem un tehnoloģiski modernākajiem naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmumiem Baltijā, Ēnu dienā uzņēma sešus skolēnus no Ventspils 1. ģimnāzijas un Kuldīgas centra vidusskolas. Skolēni pārstāvēja 9. – 12. klases un ēnoja VNT ģenerāldirektoru Larsu Panclafu, tehnoloģisko direktoru Vilni Riekstiņu un tehnoloģisko projektu administratoru Valēriju Driņģi.

Dienas laikā ēnotājiem bija iespēja iepazīt VNT, gan klausoties stāstījumā par uzņēmumu, gan arī aplūkojot teritoriju un kopā ar vadītājiem piedaloties sapulcēs.

Šogad ēnotāju interesi visvairāk piesaistīja loģistikas joma. 9. klases skolēni – brāļi Raivo un Ralfs Ankevici no Kuldīgas centra vidusskolas raksturo VNT darbu kā pārdomātu, interesantu un sarežģītu. Brāļu klasesbiedrs Ints Martinsens norāda, ka, pavadot Ēnu dienu VNT un redzot tehnoloģisko projektu administratora Valērija Driņģa darba ikdienu, ēnotais amats radījis viņā interesi un, iespējams, nākotnē viņš izvēlētos strādāt šajā pozīcijā, jo viņu aizrauj uzņēmējdarbība un loģistika.

Laura Priede, Ventspils 1. ģimnāzijas 10. klases skolniece dalās savos iespaidos par tehnoloģiskā direktora Viļņa Riekstiņa ikdienu: “Šodien ieguvu jaunas zināšanas, kas mani motivē turpināt mācīties šajā jomā. Es labprāt vēlētos strādāt VNT”. Šīs pašas skolas, bet jau 12. klases pārstāvis Andrejs Ļukšins ēno terminālī jau trešo gadu un uzskata, ka VNT var aprakstīt trijos vārdos: izaugsme, motivācija un sadarbība. Lielākos iespaidus uz visiem skolēniem rādīja VNT plašums un darbības apjoms.

“Ēnu diena dod skolēniem iespēju vēl pirms sava karjeras ceļa uzsākšanas uzmest aci biznesa vidē un iegūt noderīgu pieredzi,” norāda VNT ģenerāldirektors Larss Panclafs, un piebilst, ka uzņēmumam evolucionējot, ir vērtīgi apskatīties uz nākotnes profesionāļu paaudzi, atklāt viņiem uzņēmējdarbības principus un dot pienesumu turpmākas karjeras plānošanā.

Lai popularizētu augstākās izglītības nozīmi jauniešu vidū, VNT regulāri piedalās Ēnu dienās, kā arī augstskolu karjeras dienās un piedāvā prakses iespējas studentiem no Latvijas un ārzemēm.

Vairāk par prakses iespējām VNT: http://www1.vnt.lv/lv/karjera/prakses-iespejas/

 

Papildu informācija:

Janīna Biteniece, komunikācijas projektu vadītāja

SIA ““Ventspils nafta” termināls”

Tālrunis: +371 25482399

 

E-pasts: jan@vnt.vtti.com