Ventspils nafta termināls
 
 

“Ventspils nafta termināls”: prakse ar pievienoto vērtību

Atpakaļ

“Ventspils nafta termināls”: prakse ar pievienoto vērtību

2014. gada 20. martā / Ziņas

Būdams lielākais un tehnoloģiski modernākais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā, „Ventspils nafta termināls” (VNT) piedāvā prakses iespējas studentiem un jaunajiem profesionāļiem dažādās jomās visā uzņēmumā – tehnoloģiskie procesi, elektrotehnika un mehānika, muitas noteikumi, personālvadība, veselība un drošība, informācijas tehnoloģijas un finanses.

Mūsdienās studentiem ļoti būtiska ir kļuvusi universitātē iegūto zināšanu pielāgošana reālai biznesa vides pieredzei. Studenti apzinās, ka veiksmīgas nākotnes karjeras attīstības pamatā ir arī praktiskā pieredze, kas iegūta aktīvā biznesa vidē. No uzņēmuma skata punkta, VNT darbu ar studentiem un jaunajiem profesionāļiem uzskata par ļoti labu praksi. “Jau iepriekšējos gados mēs esam uzņēmuši praksē studentus. Novērtējam abām pusēm radīto pievienoto vērtību un vēlamies arī turpmāk nākotnē izmantot šo pieeju,” norāda VNT ģenerāldirektors Larss Panclafs.

Lai iepazīstinātu studentus ar pašu uzņēmumu un prakses iespējām VNT, uzņēmums pirmo reizi piedalījās Rīgas Tehniskās universitātes organizētajā Karjeras dienā š.g. 20. martā. VNT stenda apmeklētāji izmantoja izdevību uzdot uzņēmuma pārstāvjiem jautājumus par uzņēmumu un iespējām, ko tas sniedz studentiem vai jaunajiem profesionāļiem. Tāpat visiem ieinteresētajiem bija iespēja apskatīt dažādus naftas produktu paraugus un uzzināt vairāk par VNT, atbildot uz loterijas jautājumiem. Ļoti liela interese tika izrādīta par laboratorijas pakalpojumiem, elektroenerģētiku un ar muitu saistītajām jomām, kas sniedz VNT un citiem darba devējiem lielisku ieskatu par izglītības un karjeras izvēles tendencēm jauniešu vidū.

“Ņemot vērā to, ka darbs ar studentiem un jaunajiem profesionāļiem rada pievienoto vērtību abām pusēm, dalība Karjeras dienā mums bija ļoti aizraujoša pieredze. Es joprojām atceros, ka 1997. gadā karjeras dienu pasākuma laikā ieguvu savu pirmo pilna laika darbu,” savā pieredzē dalās VNT ģenerāldirektors Larss Panclafs. Uzņēmuma vadītājs uzsver, ka “VNT par spēcīgu spēku termināļu biznesā jau vairāk kā 50 gadus padara nevis cauruļvadi, rezervuāri un sūkņi, bet gan uzņēmuma cilvēki, kas paceļ VNT jaunajā līmenī”. VNT cer piesaistīt un uzņemt praksē ambiciozus, zinātkārus un atvērtus jauniešus, kuri ir uzņēmības pilni un dedzīgi vēlas iegūt praktisku pieredzi.

Papildu informācija par prakses iespējām ir pieejama VNT mājas lapā: http://www1.vnt.lv/lv/karjera/prakses-iespejas/

VNT nodrošina tranzīta pakalpojumus - naftas un naftas produktu pieņemšanu no cauruļvadiem, dzelzceļa vagonu cisternām un no tankkuģiem, to uzglabāšanu un pārkraušanu. 51% VNT pieder AS „Ventspils nafta” (NASDAQ OMX RIGA: VNF1R), kas ir viena no lielākajām uzņēmumu grupām Latvijā un darbojas tranzītbiznesa jomā. AS „Ventspils nafta” ir koncerna mātes sabiedrība, kas pārvalda ieguldījumus grupas uzņēmumos, veicinot koncerna kopējās vērtības un katra atsevišķā uzņēmuma vērtības pieaugumu.


Papildu informācija:

Elīna Dobulāne, komunikācijas konsultante AS "Ventspils nafta"

Tālrunis: +371 25959447

E-pasts: Elina.Dobulane@vnafta.lv