Ventspils nafta termināls
 
 

Darba ņēmēji atzīst VNT par labāko darba devēju Kurzemes reģionā

Atpakaļ

Darba ņēmēji atzīst VNT par labāko darba devēju Kurzemes reģionā

2015. gada 19. februārī / Ziņas

“”Ventspils nafta” termināls” (VNT) ir saņēmis apbalvojumu kategorijā “Labākais darba devējs Kurzemes reģionā” interneta personāla atlases uzņēmuma “CV-Online Latvia” veiktajā aptaujā “TOP darba devējs 2014”. Šogad pirmo reizi tika noteikti iekārojamākie un populārākie darba devēji reģionos. Kurzemē pirmo vietu ieņem SIA "Ventspils nafta termināls", Zemgalē - AS "Dobeles dzirnavnieks", Vidzemē - AS "Cēsu alus", bet Latgales populārākais darba devējs ir AS "Latvijas maiznieks". 

Par labāko darba devēju Latvijā atzīta AS “Latvenergo”. Uzvarētāji populārākajos biznesa sektoros ir: AS “Swedbank” finanšu sektorā, SIA “Statoil Fuel&Retail Latvia” tirdzniecības sektorā, AS “Latvenergo” ražošanas sektorā, SIA “Latvijas mobilais telefons” IT un telekomunikāciju sektorā, bet AS “AirBaltic” transporta un loģistikas sektorā. Pērn VNT ierindojās piektajā vietā transporta un loģistikas uzņēmumu topā.

“Mēs ar lielu prieku saņemam šo balvu un augsti novērtējam darba ņēmēju atbalstu. Viena no mūsu pamatvērtībām ir rezultatīva komanda, to veido cilvēki, kas vienmēr cenšas strādāt labāk un drošāk. Tāpēc esmu pārliecināta, ka liels nopelns uzņēmuma reputācijas veidošanā ir mūsu darbiniekiem. Saņemtais apbalvojums ir apliecinājums tam, ka ilgtermiņā mūsu pūles ir jēgpilnas un darba ņēmēji to novērtē,” atzīst “”Ventspils nafta” termināls” personāla apmācības un attīstības speciāliste Anna Bērziņa.

Pagājušajā gadā VNT izstrādāja informatīvās filmas par darba aizsardzību un ideju īstenošanu. Klipu izveidi nodrošināja paši darbinieki, sākot no finansējuma piesaistes līdz pat kļūšanai par galvenajiem aktieriem. Tāpat VNT regulāri investē darbinieku apmācībās, kā arī nodrošina iesaistes iespējas darba vides uzlabošanai. Pērn Valsts darba inspekcija atzinīgi novērtēja uzņēmuma īstenotos pasākumus stresa līmeņa mazināšanai, kā arī darbinieku labsajūtas un darbaspēju uzlabošanai, piešķirot trešo vietu konkursā “Zelta ķivere” lielo uzņēmumu kategorijā.

“Svarīgi ir ne tikai īstenot veiksmīgu personāla vadības politiku un strādāt ar esošajiem darbiniekiem, bet arī veidot savu darba devēja tēlu potenciālo darbinieku vidū. Tāpēc jau ceturto reizi interneta personāla atlases uzņēmums “CV-Online Latvia” rīko aptauju “TOP darba devējs”, lai atklātu iekārotākos Latvijas darba devējus,” norāda “CV-Online Latvia” vadītājs Aivis Brodiņš.

Par TOP 5 labākajiem darba devējiem aptaujas respondenti atzinuši: Latvenergo, Latvijas mobilais telefons, Lattelecom, Swedbank un Latvijas valsts meži.

Interneta personāla atlases uzņēmuma “CV-Online Latvia” aptauja “TOP darba devējs 2014” tika veikta laikā no 2014. gada 15. decembra līdz šī gada 22. janvārim, kopumā aptaujājot 6424 respondentus.

Par “”Ventspils nafta” termināls”

VNT nodrošina tranzīta pakalpojumus - naftas un naftas produktu pieņemšanu no cauruļvadiem, dzelzceļa vagonu cisternām un no tankkuģiem, to uzglabāšanu un pārkraušanu. VNT ir tehnoloģiski modernākais un lielākais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā ar kopējo rezervuāru parka ietilpību 1,2 miljoni kubikmetru.

51% VNT pieder AS “Ventspils nafta” (NASDAQ OMX RIGA: VNF1R), kas ir viena no lielākajām uzņēmumu grupām Latvijā. AS “Ventspils nafta” ir koncerna mātes sabiedrība, kas pārvalda ieguldījumus grupas uzņēmumos, veicinot koncerna kopējās vērtības un katra atsevišķā uzņēmuma vērtības pieaugumu.

Papildu informācija:

Elīna Dobulāne, komunikācijas konsultante

AS “Ventspils nafta”

Tālrunis: +371 25959447

E-pasts: elina.dobulane@vnafta.lv

 

www.vnafta.lv