Ventspils nafta termināls
 
 

VNT valdes locekļa un ģenerāldirektora amatā ir iecelts Jans Viljems Botss

Atpakaļ

VNT valdes locekļa un ģenerāldirektora amatā ir iecelts Jans Viljems Botss

2019. gada 3. jūnijā / Ziņas

Š. g. 1. jūnijā Latvijas naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmumā ““Ventspils nafta” termināls” (VNT) valdes locekļa un ģenerāldirektora amatā ir iecelts Jans Viljems Botss (Johannes Wilhelmus Bots).

Jans Viljems Botss 2010. gadā uzsāka karjeru starptautiskajā energoresursu uzglabāšanas un pārkraušanas uzņēmumāVTTI, kurš ir viens no VNT līdzīpašniekiem ar galveno mītni Roterdamā, Holandē, kur piedalījās jaunu termināļu projektu tehniskās puses izstrādē un īstenošanā. Viņš kļuva par EuroTank Amsterdam (ETA) tehnoloģisko direktoru 2015. gadā, un pievienojas šī termināļa vadības komandai 2016. gadā. Jans Viljems Botss ir ieguvis maģistra grādu mašīnbūvē Delftas Tehniskajā universitātē, Nīderlandē.

“VNT ir jāsaglabā vadošās pozīcijas efektivitātes un klientu apkalpošanas kvalitātes ziņā Baltijā, lai nodrošinātu ilgtspējīgu darbību izaicinošajā tranzīta nozarē, kur kravas plūsmas nevar uzskatīt par pašsaprotamām. Tāpēc mūsu uzmanības centrā joprojām būs proaktīva atbalsta sniegšana klientu uzņēmējdarbībai, bezkompromisa drošības līmenis, atbildīga pret vides aizsardzību darbība un nemitīga efektivitātes uzlabošana,” informē VNT ģenerāldirektors, stājoties jaunajā amatā. Apzinoties nepieciešamību piesaistīt labākos profesionāļus termināļa ilgtermiņa attīstības nodrošināšanai, Jans Viljems Botss uzsver: “Mēs vienmēr meklēsim talantus un sniegsim viņiem aizraujošas un motivējošas iespējas. Tikai tā mēs spējam īstenot savu mērķi – nodrošināt, ka ikviens dodas mājās sveiks, vesels, un ar smaidu uz lūpām!” 

Par VNT:

VNT nodrošina naftas un naftas produktu pieņemšanu no cauruļvadiem, dzelzceļa vagonu cisternām un no tankkuģiem, to uzglabāšanu un pārkraušanu. VNT ir viens no tehnoloģiski modernākajiem un lielākajiem naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmumiem Baltijā ar kopējo rezervuāru parka ietilpību 1,2 miljoni kubikmetru.

Papildu informācija:

Janīna Biteniece, sabiedrisko attiecību vadītāja

SIA ““Ventspils nafta” termināls”

Tālrunis: +371 25482399

E-pasts: jan@vnt.vtti.com