Ventspils nafta termināls
 
 

Jau trešo gadu ““Ventspils nafta” termināls” piedalās RTU Karjeras dienā

Atpakaļ

Jau trešo gadu ““Ventspils nafta” termināls” piedalās RTU Karjeras dienā

2016. gada 4. martā / Ziņas

Lai iepazīstinātu studentus ar uzņēmumu un tā prakses iespējām ““Ventspils nafta” termināls” (VNT) 4. martā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā jau trešo gadu piedalījās Rīgas Tehniskās universitātes organizētajā Karjeras dienā. VNT stenda apmeklētāji varēja uzzināt par uzņēmuma sniegtajām prakses un iesaistīšanas iespējām, kā arī apskatīt dažādus naftas produktu paraugus.

VNT spēcīgu termināļu biznesā jau vairāk kā 50 gadus padara nevis cauruļvadi, rezervuāri un sūkņi, bet gan profesionālie uzņēmuma cilvēki. VNT cer piesaistīt un uzņemt praksē ambiciozus, zinātkārus un atvērtus jauniešus, kuri ir uzņēmības pilni un dedzīgi vēlas iegūt praktisku pieredzi. Atceroties savus karjeras pirmsākumus, VNT ģenerāldirektors Lars Panclafs atklāja, ka tieši 1997. gadā karjeras dienu pasākuma laikā viņš ieguva savu pirmo prakses vietu un rezultātā arī savu pirmo pilna laika darbu. Visvairāk uzņēmums vēlas piesaistīt topošos inženierus, jo tieši viņi visvairāk veicina tehnoloģiju attīstību un uzņēmuma virzību uz priekšu.

Būdams lielākais un tehnoloģiski modernākais naftas un tās produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā, VNT piedāvā dažādas prakses iespējas visā uzņēmumā – tehnoloģiskie procesi, elektrotehnika un mehānika, muitas noteikumi, personālvadība, veselība un drošība, informācijas tehnoloģijas un finanses. Kopumā pērn VNT praksē tika nodarbināti 18 cilvēki, tai skaitā, arī no Lietvuvas, Vācijas un Lielbritānijas. Papildu informācija par prakses iespējām ir pieejama VNT mājas lapā: http://www1.vnt.lv/lv/karjera/prakses-iespejas/