Ventspils nafta termināls
 
 

Nosaukti 2015. gada drošākie VNT darbuzņēmēji

Atpakaļ

Nosaukti 2015. gada drošākie VNT darbuzņēmēji

2016. gada 11. janvārī / Ziņas

Viena no būtiskākajām SIA „„Ventspils nafta” termināls” (VNT) prioritātēm ir darba drošība, kam uzņēmums arī pastāvīgi pievērš pastiprinātu uzmanību. VNT ir ieviesis īpašu darbuzņēmēju drošības programmu, izstrādājis speciālu Drošības rokasgrāmatu darbuzņēmējiem, kā arī regulāri veic savu darbuzņēmēju (piegādātāju) uzraudzību. Šogad VNT ieviesis jaunu tradīciju – 6. janvārī tika apbalvoti drošākie VNT darbuzņēmēji dažādās kategorijās.

Kategorijā “Drošākais darbuzņēmējs projektu realizācijā” tika nominēti uzņēmumi SIA “Ostcelts Būve”, SIA “Partneris” un SIA “Katlinieks”. Par uzvarētāju tika atzīts SIA “Partneris”, ar ko VNT jau vairākus gadus sadarbojas dažādu būvniecības projektu realizācijā.

Savukārt balvu nominācijā “Drošākais darbuzņēmējs pakalpojumu uzturēšanā” saņēma SIA “Multicomp”, kas veic VNT tehnoloģisko iekārtu un procesu automātikas, ugunsdrošības un ugunsdzēsības sistēmu, kā arī apsardzes sistēmu tehnisko apkopi un remontus. Vēl šajā kategorijā tika nominēti uzņēmumi SIA “Inspecta Latvija” un SIA “Impel Serviks”.

Nominācijai “Veiksmīgākais starts 2015. gadā” tika virzīti SIA “DL Būve”, SIA “Ostas Celtnieks”, SIA “Remerenergo 98”, bet par uzvarētāju tika atzīta SIA “DL Būve”. Šis uzņēmums veicis jumta remonta darbus vairākām VNT ēkām, pierādot augstu līmeni ne tikai profesionālā, bet arī darba drošības jomā.

Visu nomināciju uzvarētāju darbinieki saņems vērtīgas balvas un papildu vienu “Dzīvības” uzlīmi.

Par VNT darbuzņēmēju drošības programmu 

Lai sekmētu darba drošības nosacījumu ievērošanu ikdienā, VNT ieviesis īpašu darbuzņēmēju drošības programmu. Saskaņā ar to katram, kurš vēlas iekļūt VNT teritorijā un strādāt tajā, jāiziet video instruktāža un jāpilda drošības tests. Sekmīgi to nokārtojot, darbuzņēmējs uz savas aizsargķiveres saņem trīs uzlīmes jeb “Dzīvības”. Ja darba gaitā tiek pieļauts rupjš pārkāpums, VNT darbinieki ir tiesīgi noņemt vienu uzlīmi. Pēc trešās “Dzīvības” zaudēšanas darbuzņēmēja darbinieks tiek izraidīts no VNT teritorijas līdz gada beigām.