Ventspils nafta termināls
 
 

Par Ventspils brīvostas pārvaldes pamatojumu, kas izmantots preses relīzei par pārkraušanas apjomiem

Atpakaļ

Par Ventspils brīvostas pārvaldes pamatojumu, kas izmantots preses relīzei par pārkraušanas apjomiem

2016. gada 27. septembrī / Ziņas

““Ventspils nafta” termināls” (VNT) ņem vērā Ventspils brīvostas pārvaldes 2016. gada 21. septembrī sniegto pamatojumu, izsakot apgalvojumus par VNT pārkraušanas apjomu iespējām un pauž izbrīnu, ka Ventspils brīvostas pārvalde pamato savus apgalvojumus ar 30 gadu senu vēsturi.

Astoņdesmito gadu sākumā tika pārkrauti tikai divi naftas produkti – jēlnafta un dīzeļdegviela, bet mūsdienās pārkraujamo produktu klāsts ir daudz plašāks. Turklāt toreiz termināļa darbība nebija balstīta uz brīvu tirgus ekonomiku, kas šajā situācijā ir vērā ņemams apstāklis. VNT šāds salīdzinājums šķiet diezgan primitīvs, mēģinot paskaidrot šodienas uzņēmējdarbības vidi, atsaucoties uz sen neesošiem apstākļiem.

Tai vietā lai atskatītos pagātnē, VNT aicina Ventspils brīvostas pārvaldi dot ieguldījumu šodienā un nākotnē, radot Ventspilī piemērotus apstākļus uzņēmējdarbības vides attīstībai un tai skaitā sniedzot atbalstu VNT iecerētam tvaiku savākšanas iekārtas projektam, kā rezultātā labuma guvēji būtu gan uzņēmumi, gan pilsēta, gan valsts.