Ventspils nafta termināls
 
 

RTU vadība pārrunā ciešākas sadarbības plānus ar VNT

Atpakaļ

RTU vadība pārrunā ciešākas sadarbības plānus ar VNT

2015. gada 21. aprīlī / Ziņas

Lai pārrunātu ciešākas sadarbības plānus, otrdien, 21. aprīlī, uzņēmumā SIA ““Ventspils nafta” termināls” (VNT) viesojās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors Leonīds Ribickis un rektora vietnieks attīstības jautājumos Artūrs Zeps. Tikšanās mērķis bija stiprināt pirms diviem gadiem aizsākto sadarbību zinātnes un profesionālās attīstības jomās.

Vizītes laikā viesi tikās ar VNT ģenerāldirektoru Larsu Panclafu, kurš sniedza ieskatu uzņēmuma darbībā, kā arī pārrunāja tālākas sadarbības iespējas.

“Mums kā lielākajam naftas produktu pārkraušanas uzņēmumam Baltijas valstīs ir interese par ilgtermiņa sadarbību ar RTU. Jau šobrīd mēs sniedzam prakses iespējas RTU studentiem. Domājot par nozares ilgtspējīgu attīstību, mums ir svarīgi, lai studentiem jau mācību laikā ir iespēja iekļauties uzņēmējdarbības vidē un apvienot teoriju ar praksi, lai vēlāk viņi varētu strādāt kā vispusīgi nozares profesionāļi,” uzsver VNT ģenerāldirektors Larss Panclafs.

VNT sadarbība ar RTU aizsākās 2013. gada septembrī, kad tika parakstīts savstarpējās sadarbības līgums zinātnes un profesionālās attīstības jomās.

 Par VNT

VNT nodrošina tranzīta pakalpojumus - naftas un naftas produktu pieņemšanu no cauruļvadiem, dzelzceļa vagonu cisternām un no tankkuģiem, to uzglabāšanu un pārkraušanu. VNT ir tehnoloģiski modernākais un lielākais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā ar kopējo rezervuāru parka ietilpību 1,2 miljoni kubikmetru.

51% VNT pieder AS “Ventspils nafta” (NASDAQ OMX RIGA: VNF1R), kas ir viena no lielākajām uzņēmumu grupām Latvijā. AS “Ventspils nafta” ir koncerna mātes sabiedrība, kas pārvalda ieguldījumus grupas uzņēmumos, veicinot koncerna kopējās vērtības un katra atsevišķā uzņēmuma vērtības pieaugumu.

 

Papildu informācija:

Elīna Dobulāne, komunikācijas konsultante

AS “Ventspils nafta”

Tālrunis: +371 25959447

E-pasts: elina.dobulane@vnafta.lv