Ventspils nafta termināls
 
 

VNT apbalvo labākos 2018. gada darbuzņēmējus

Atpakaļ

VNT apbalvo labākos 2018. gada darbuzņēmējus

2019. gada 8. martā / Ziņas

Š. g. 07. martā jau ceturto gadu norisinājās SIA ““Ventspils nafta” termināls” (VNT) darbuzņēmēju apbalvošana. VNT apbalvoja darbuzņēmējus, kuri pērn uzrādīja augstākos rezultātus darba drošībā, organizācijas kultūrā un pakalpojumu kvalitātē.

Ikgadēji VNT teritorijā darbus veic ap 1000 darbuzņēmēju organizāciju pārstāvjiem. “Darbuzņēmēju apbalvošana ir veids, kā mēs varam pateikties darbuzņēmējiem par viņu rezultatīvu darbu un drošu atbalstu,” norāda VNT ģenerāldirektors Larss Panclafs.

Darbuzņēmēju novērtēšana un apbalvošana norisinājās 5 kategorijās atbilstoši VNT vērtībām. Balvu “Radoša atbildība” saņēma SIA “Multicomp”, kas nodrošina VNT tehnoloģisko iekārtu un procesu automātikas, apsardzes, ugunsdrošības un ugunsdzēsības sistēmu tehnisko apkopi. Nominācijā “Dinamiska stratēģija” par uzvarētāju kļuva SIA “Hydroblast”, kura spēj pielāgoties ne tikai tirgus izmaiņām, bet arī inovāciju jomas attīstībai, pielietojot darba procesos jaunākus robotikas risinājumus. Transportēšanas uzņēmums “VS Motors” ir saņēmis balvu “Pārdomāts risks” par drošu darbu veikšanu un VNT pārstāvēšanu uz Latvijas ceļiem, pārvadājot uz ekskursijām Ventspils izglītības iestāžu audzēkņus. Savukārt augstākus rezultātus kategorijā “Rezultatīvi cilvēki” ir uzrādījusi SIA “CVS” komanda, kura sniedz terminālim atbalstu elektroiekārtu uzturēšanā. Kategorijā “Kopīga vadība” uzvarēja SIA “Partneris” pateicoties augstai kvalitātei projektu realizācijā. Šogad VNT piešķīra arī divas specbalvas “Par ieguldījumu drošības kultūras veicināšanā”: SIA “AGA” par aktīvu iesaisti un atgriezenisku saiti VNT drošības jomas regulēšana un SIA “Ostcelts Būve” par proaktivitāti un atbildīga dialoga veidošanu nepilnību novēršanas nolūkos.

Par VNT darbuzņēmēju drošības programmu

Lai sekmētu darba aizsardzības nosacījumu ievērošanu ikdienā, VNT ir ieviesis darbuzņēmēju drošības programmu. Programma nosaka, ka ikvienam, kurš vēlas iekļūt VNT teritorijā un veikt darbus, jāiziet video instruktāža un sekmīgi jānokārto zināšanu pārbaudes tests. Sekmīga rezultāta gadījumā  darbuzņēmēja darbinieks uz savas aizsargķiveres saņem trīs uzlīmes jeb “Dzīvības”. Ja darba gaitā tiek pieļauts rupjš pārkāpums, VNT darbinieki ir tiesīgi noņemt vienu uzlīmi. Pēc trešās “Dzīvības” zaudēšanas darbuzņēmēja darbiniekam tiek liegta iekļūšana VNT teritorijā līdz gada beigām.

Papildu informācija:

Janīna Biteniece, komunikācijas projektu vadītāja

SIA ““Ventspils nafta” termināls”

Tālrunis: +371 25482399

E-pasts: jan@vnt.vtti.com