Ventspils nafta termināls
 
 

VNT atkārtoti atzīts par labāko darba devēju Kurzemes reģionā

Atpakaļ

VNT atkārtoti atzīts par labāko darba devēju Kurzemes reģionā

2016. gada 26. februārī / Ziņas

Ceturtdien, 25. februārī, ““Ventspils nafta” termināls” (VNT) otro gadu pēc kārtas saņēma apbalvojumu kategorijā “Labākais darba devējs Kurzemes reģionā”, ko pasniedza personāla atlases uzņēmums “CV-Online Latvia”. Kurzemē par iekārojamāko darba devēju tika atzīts VNT, Zemgalē – AS "Dobeles dzirnavnieks", Vidzemē – AS "Cēsu alus", bet Latgalē – AS "Latvijas maiznieks".

"Esam pagodināti atkārtoti saņemt šo balvu. Darbinieki ir mūsu uzņēmuma lielākā vērtība, tamdēļ ik dienu rūpējāmies par viņu labsajūtu. To darām, sniedzot sociālās garantijas, nodrošinot pašizaugsmes iespējas un uzlabojot darba vidi. Šis apbalvojums ir apliecinājumi mūsu ieguldītā darba rezultātiem un pamudinājums arī turpmāk īstenot arvien jaunus pasākumus darba vides uzlabošanai," atzīst VNT personāla speciāliste Jana Piļugina.

Domājot par uzņēmuma darbiniekiem, pastāvīgi veikti vairāki pasākumi darba vides uzlabošanai, piemēram, iegādāti speciāli industriālie velosipēdi ērtai ceļošanai uzņēmuma 100 hektāru teritorijā, ergonomiskie galdi biroja darbiniekiem, kā arī ierīkotas vietas pusdienu un sapulču vadīšanai svaigā gaisā. Pērn izveidots veselības punkts, kurā darbinieki var izmantot masāžas krēslu, asinsspiediena mērītāju un citu aprīkojumu pašsajūtas noteikšanai un uzlabošanai. Regulāri tiek rīkotas apmācības atbilstoši darbinieku profesijām, padziļināta apmācība pirmās palīdzības sniegšanā, pieredzes apmaiņas braucieni un komandu saliedēšanas pasākumi. Darbinieki apmeklē starptautiskas izstādes, lai ieviestu VNT inovatīvus un ērtus risinājumus individuālo aizsardzības līdzekļu nodrošināšanā un darba vides uzlabošanā. VNT iegulda arī Ventspils pilsētas attīstībā, kurā dzīvo VNT darbinieku ģimenes. Pagājušajā gadā tika atbalstīti vairāki pilsētas mērogā svarīgi pasākumi, piemēram, iegādāts aprīkojums Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai un dažādos veidos atbalstītas skolas, kurās mācās darbinieku bērni. VNT nodrošināja arī 18 prakses vietas studentiem no dažādu valstu skolām.

VNT centienus atzinīgi ir novērtējuši arī citi. Pērn VNT saņēma Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Eiropas Komisijas apbalvojumu "Draudzīgs velosipēdistam", kā arī Valsts darba inspekcijas balvu "Zelta ķivere" par darba vides risku mazināšanu.

Interneta personāla atlases uzņēmuma "CV-Online Latvia" aptauja "TOP darba devējs 2015" tika veikta laikā no 2015. gada 28. decembra līdz 2016. gada 27. janvārim, kurā piedalījās 4088 respondenti.