Ventspils nafta termināls
 
 

VNT atver durvis jauniešiem no Ventspils un Rīgas izglītības iestādēm

Atpakaļ

VNT atver durvis jauniešiem no Ventspils un Rīgas izglītības iestādēm

2018. gada 12. aprīlī / Ziņas

Trešdien, 11. aprīlī, uzņēmumā ““Ventspils nafta” termināls” (VNT) notika Atvērto durvju diena. Pasākumā kopumā piedalījās 45 ekskursanti no Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Jūras akadēmijas, Ekonomikas un kultūras augstskolas, Ventspils Augstskolas un Ventspils Tehnikuma.

Atvērto durvju dienu dalībniekiem bija iespēja satikt uzņēmuma vadību, uzklausīt un iztaujāt uzņēmuma darbiniekus, apskatīt VNT teritoriju, dispečeru telpu un ugunsdzēsēju depo. Jaunieši augsti novērtēja daudzpusīgo dienas programmu, kā arī norādīja, ka lielākus iespaidus uz viņiem atstāja uzņēmuma teritorijas mērogs un entuziasms, ar kādu strādā VNT darbinieki. Jaunieši ieinteresējās par VNT piedāvātājām prakses un karjeras iespējām.

VNT tehnoloģisko projektu vadītājs Valērijs Driņģis iedrošināja jauniešus būt ambicioziem, uzdot jautājumus un iegūt plašu pieredzi visdažādākās jomās: “Mums patīk redzēt degsmi jauniešu acīs, atbildēt uz neskaitāmiem jautājumiem un dalīties pieredzē. VNT ir liels organisms, kurā visi strādā kā komanda, un to mēs arī gribējām parādīt Atvērto durvju dienā. Ceram, ka ieskats uzņēmumā motivēs jauniešus kādu dienu pievienoties mūsu rezultatīvajam kolektīvam.”

Pasākums VNT notika jau piekto reizi karjeras portāla prakse.lv organizētās Atvērto durvju nedēļas ietvaros no 9.-13. aprīlim. Piecās Atvērto durvju dienās jaunieši visā Latvijā iepazinuši 100 uzņēmumus 700 ekskursijās.

Papildu informācija par prakses iespējām ir pieejama VNT mājas lapā: http://www1.vnt.lv/lv/karjera/prakses-iespejas/.

Par VNT

VNT nodrošina tranzīta pakalpojumus – naftas un naftas produktu pieņemšanu no cauruļvadiem, dzelzceļa vagonu cisternām un no tankkuģiem, to uzglabāšanu un pārkraušanu. VNT ir tehnoloģiski modernākais un lielākais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā ar kopējo rezervuāru parka ietilpību 1,2 miljoni kubikmetru.

Papildu informācija:

Janīna Biteniece, komunikācijas projektu vadītāja

SIA ““Ventspils nafta” termināls”

Tālrunis: +371 25482399

E-pasts: jan@vnt.vtti.com