Ventspils nafta termināls
 
 

VNT ceturto gadu pēc kārtas atzīts par labāko darba devēju Kurzemē

Atpakaļ

VNT ceturto gadu pēc kārtas atzīts par labāko darba devēju Kurzemē

2018. gada 5. martā / Ziņas

Piektdien, 2. martā, ““Ventspils nafta” termināls” (VNT) ceturto gadu pēc kārtas saņēma apbalvojumu kategorijā “Labākais darba devējs Kurzemes reģionā”, ko pasniedza personāla atlases uzņēmums “CV-Online Latvia”. Kurzemē par iekārojamāko darba devēju tika atzīts VNT, Zemgalē – AS "Dobeles dzirnavnieks", Vidzemē – AS "Cēsu alus", bet Latgalē – AS "Latvijas maiznieks".

"VNT komanda sastāv no cilvēkiem, kuri lieliski pārzina savu profesiju un ir fokusēti uz rezultātu. Uzņēmums to novērtē, nodrošinot godīgu atlīdzību par darba sniegumu, kā arī drošu un komfortablu darba vidi. Prieks, ka mūsu centieni tiek pamanīti un ceturto gadu pēc kārtas balsu vairākums izvirza VNT pirmajā vietā," uzsver VNT personāla vadītāja Vita Špoka. Par galvenajiem iemesliem vēlmei strādāt VNT, respondenti norādījuši motivējošo atalgojumu un papildu labumus (29%), uzņēmuma labu reputāciju (26%) un labas karjeras izaugsmes iespējas (18%).

Domājot par uzņēmuma darbiniekiem, pastāvīgi veikti vairāki pasākumi darba vides uzlabošanai, piemēram, iegādāti speciāli industriālie velosipēdi ērtai ceļošanai uzņēmuma 100 hektāru teritorijā, ierīkotas vietas pusdienu un sapulču vadīšanai svaigā gaisā. Regulāri tiek rīkotas apmācības atbilstoši darbinieku profesijām, pieredzes apmaiņas braucieni un komandu saliedēšanas pasākumi. VNT iegulda arī Ventspils pilsētas attīstībā, kurā dzīvo VNT darbinieku ģimenes. Tiek atbalstīti vairāki pilsētas mērogā svarīgi pasākumi, iegādāts aprīkojums Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai un dažādos veidos atbalstītas skolas, kurās mācās darbinieku bērni.

Uzņēmuma darbību novērtējušas arī dažādas valsts un nevalstiskās organizācijas Latvijā un ārzemēs. Ilgtspējas indeksā VNT 2017. gadā trešo reizi ir iekļuvis Platīna kategorijā un saņēmis apbalvojumu “Labākais darba devējs Kurzemē” no personāla atlases uzņēmuma “CV-Online Latvia”. Latvijas Darba devēju konfederācija piešķīrusi Senioriem draudzīga uzņēmuma statusu un ierindoja uzņēmumu “TOP 10 prakses devēju" vidū. Kā “Ģimenēm draudzīgu komersantu” VNT novērtējusi Labklājības ministrija, savukārt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un Eiropas Komisija piešķīrusi balvu ar nosaukumu "Par videi draudzīgu pārvietošanās veidu veicināšanu".

Interneta personāla atlases uzņēmuma "CV-Online Latvia" aptauja "TOP darba devējs 2017"  tika veikta laikā no 2017. gada 12. decembra līdz 2018. gada 24. janvārim, un šogad balsojumā piedalījās rekordliels respondentu skaits, sasniedzot gandrīz 7 000 cilvēku.

Par VNT

VNT nodrošina tranzīta pakalpojumus – naftas un naftas produktu pieņemšanu no cauruļvadiem, dzelzceļa vagonu cisternām un no tankkuģiem, to uzglabāšanu un pārkraušanu. VNT ir tehnoloģiski modernākais un lielākais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā ar kopējo rezervuāru parka ietilpību 1,2 miljoni kubikmetru.

Papildu informācija:

Janīna Biteniece, komunikācijas projektu vadītāja

SIA ““Ventspils nafta” termināls”

Tālrunis: +371 25482399

E-pasts: jan@vnt.vtti.com