Ventspils nafta termināls
 
 

VNT organizē Ģimenes drošības dienu darbinieku ģimenēm

Atpakaļ

VNT organizē Ģimenes drošības dienu darbinieku ģimenēm

2017. gada 5. jūnijā / Ziņas

Sestdien, 03. jūnijā, uzņēmumā ““Ventspils nafta” termināls” (VNT) norisinājās ikgadējā Ģimenes drošības diena, tādējādi atzīmējot VNT starptautiskā īpašnieka VTTI Vides un darba aizsardzības dienu un Latvijā rīkoto akciju “Darbā bērni”. Pasākumā kopumā piedalījās ap 100 pieaugušajiem un bērniem.

VNT rīko Ģimenes drošības dienu jau trešo gadu ar mērķi iepazīstināt darbinieku ģimenes ar viņu tuvinieku darba vidi un sniegt ieskatu aktivitātēs, kas padara ikdienu drošāku gan pieaugušajiem, gan bērniem. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja gūt priekšstatu par VNT 55 gadu garu vēsturi, apskatīt VNT teritoriju, dispečeru telpu, laboratoriju un ugunsdzēsēju depo. Papildus visi klātesošie izspēlēja īpašu VNT Bingo spēli, veica evakuāciju no piedūmotas telpas, pielaikoja ugunsdzēsēju tērpus un izmēģināja darbībā ūdens hidrantus. Pašiem mazākajiem bija izveidots speciāls stūris ar dažādām spēlēm un attīstošām aktivitātēm.

Ekskursanti norādīja, ka lielākos iespaidus uz viņiem atstāja uzņēmuma teritorijas lielums un darbinieku augsta atbildības sajūta, veicot ikdienas darbus, kā arī iespēja iemācīties pareizi rīkoties ārkārtas situācijās. “Darbinieku drošība un labklājība ir mūsu prioritāte, un tā neapstājas darba dienas beigās. Rīkojot Ģimenes drošības dienu, mēs radam iespēju mūsu darbiniekiem vistuvākajiem cilvēkiem redzēt, kur tiek pavadīta liela daļa no viņu ikdienas. Turklāt mēs attīstām drošības kultūru ārpus VNT robežām, izglītojot un piesaistot darbinieku ģimenes locekļus,” dalās pieredzē VNT Komunikācijas projektu vadītāja Janīna Biteniece.

VNT regulāri rīko Ģimenes drošības dienu, ekskursijas un sporta pasākumus darbinieku ģimenēm, kā arī piešķir papildu atvaļinājumus un citus labumus darbiniekiem ar bērniem. VNT centienus atzinīgi novērtēja LR Labklājības ministrija, otro gadu pēc kārtas piešķirot uzņēmumam “Ģimenei draudzīga komersanta” statusu. 

Par VNT

VNT nodrošina tranzīta pakalpojumus – naftas un naftas produktu pieņemšanu no cauruļvadiem, dzelzceļa vagonu cisternām un no tankkuģiem, to uzglabāšanu un pārkraušanu. VNT ir tehnoloģiski modernākais un lielākais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā ar kopējo rezervuāru parka ietilpību 1,2 miljoni kubikmetru.

Papildu informācija:

Janīna Biteniece, komunikācijas projektu vadītāja

SIA ““Ventspils nafta” termināls”

Tālrunis: +371 25482399

E-pasts: jan@vnt.vtti.com