Ventspils nafta termināls
 
 

VNT piekto gadu atzīts par Kurzemē iekārojamāko darba devēju

Atpakaļ

VNT piekto gadu atzīts par Kurzemē iekārojamāko darba devēju

2019. gada 4. martā / Ziņas

Piektdien, 1. martā, ““Ventspils nafta” termināls” (VNT) piekto gadu pēc kārtas saņēma apbalvojumu kategorijā “Labākais darba devējs Kurzemes reģionā”, ko pasniedza personāla atlases uzņēmums “CV-Online Latvia”. Kurzemē par iekārojamāko darba devēju tika atzīts VNT, Zemgalē – AS "Dobeles dzirnavnieks", Vidzemē – AS "Cēsu alus", bet Latgalē – AS "Latvijas maiznieks".

"VNT noteicošā nozīme ir personībai. Ja cilvēkam pašizglītošanās ir dzīvesveids, darba saturs – sirdslieta un viņš ir motivēts sniegt ieguldījumu rezultāta sasniegšanai, darbiniekam ar tādu attieksmi vienmēr atradīsies vieta mūsu uzņēmumā neatkarīgi no vecuma, dzimuma vai tautības," uzsver VNT personāla vadītāja Vita Špoka. Par galvenajiem iemesliem vēlmei strādāt VNT, respondenti norādījuši motivējošo atalgojumu un papildu labumus (29%), uzņēmuma labu reputāciju (26%) un labas karjeras izaugsmes iespējas (18%).

Domājot par uzņēmuma darbiniekiem, pastāvīgi veikti vairāki pasākumi darba vides uzlabošanai, piemēram, iegādāti speciāli industriālie velosipēdi ērtai ceļošanai uzņēmuma 100 hektāru teritorijā, ierīkotas vietas pusdienu un sapulču vadīšanai svaigā gaisā. Regulāri tiek rīkotas apmācības atbilstoši darbinieku profesijām, pieredzes apmaiņas braucieni un komandu saliedēšanas pasākumi. VNT iegulda arī Ventspils pilsētas attīstībā, kurā dzīvo VNT darbinieku ģimenes. Tiek atbalstīti vairāki pilsētas mērogā svarīgi pasākumi, iegādāts aprīkojums Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai un dažādos veidos atbalstītas skolas, kurās mācās darbinieku bērni.

Uzņēmuma darbību novērtējušas arī dažādas valsts un nevalstiskās organizācijas Latvijā un ārzemēs. Ilgtspējas indeksā VNT 2018. gadā ceturto reizi ir iekļuvis Platīna kategorijā un saņēmis apbalvojumu “Labākais darba devējs Kurzemē” no personāla atlases uzņēmuma “CV-Online Latvia”. Kā “Ģimenēm draudzīgu komersantu” VNT novērtējusi Labklājības ministrija, savukārt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un Eiropas Komisija piešķīrusi balvu ar nosaukumu "Par videi draudzīgu pārvietošanās veidu veicināšanu". Turklāt VNT ir saņēmis Valsts darba inspekcijas balvu “Zelta ķivere” un galveno balvu nominācijā “Novatoriskais terminālis Krievijā un NVS valstīs: nestandarta risinājumi” stratēģiskā konferencē “Vostock Capital UK Oil Terminal 2018”. Ventspils pašvaldība ir apbalvojusi VNT kā lielāko nodokļu maksātāju transporta un uzglabāšanas nozarē un kā lielāko Ventspils pilsētas lielākajiem iedzīvotāju ienākumu nodokļa maksātāju uz 1 nodarbināto.

Interneta personāla atlases uzņēmuma "CV-Online Latvia" aptauja "TOP darba devējs 2018"  tika veikta laikā no pērnā gada 18. decembra līdz šī gada 27. janvārim, un šogad balsojumā piedalījās rekordliels respondentu skaits, sasniedzot gandrīz 8 000 cilvēku.

Par VNT

VNT nodrošina tranzīta pakalpojumus – naftas un naftas produktu pieņemšanu no cauruļvadiem, dzelzceļa vagonu cisternām un no tankkuģiem, to uzglabāšanu un pārkraušanu. VNT ir tehnoloģiski modernākais un lielākais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā ar kopējo rezervuāru parka ietilpību 1,2 miljoni kubikmetru.

Papildu informācija:

Janīna Biteniece, komunikācijas projektu vadītāja

SIA ““Ventspils nafta” termināls”

Tālrunis: +371 25482399

 

E-pasts: jan@vnt.vtti.com