Ventspils nafta termināls
 
 

VNT rīko Ģimenes drošības dienu darbuzņēmējiem

Atpakaļ

VNT rīko Ģimenes drošības dienu darbuzņēmējiem

2018. gada 5. jūnijā / Ziņas

Sestdien, 02. jūnijā, Latvijā rīkotās kampaņas “Darbā bērni” ietvaros SIA ““Ventspils nafta” termināls” (VNT) norisinājās ikgadējā Ģimenes drošības diena. Šogad pasākums bija organizēts darbuzņēmēju darbinieku ģimenēm, un kopumā tajā piedalījās ap 100 pieaugušajiem un bērniem.

Ikgadēji VNT teritorijā strādā ap 1000 darbuzņēmēju pārstāvjiem, un kopā ar VNT darbiniekiem viņi pastāvīgi veido uzņēmuma kultūru un rūpējas par drošību. Tāpēc šoreiz Ģimenes drošības diena bija veltīta tieši darbuzņēmējiem ar mērķi iepazīstināt viņu ģimenes ar tuvinieku darba vidi un sniegt ieskatu aktivitātēs, kas padara ikdienu drošāku gan pieaugušajiem, gan bērniem. Sadarbībā ar SIA “Zebra” un SIA “3M Latvija”, izmantojot speciālas iekārtas, pasākuma dalībniekiem bija dota iespēja gūt priekšstatu par drošības jostu lietošanas nepieciešamību, darba veikšanas alkohola reibumā bīstamību un aizsargaustiņu nepareizas izmantošanas ietekmi uz dzirdi.

Turklāt VNT speciālisti praksē izskaidroja riskus, ar kuriem ikviens saskaras ēdienu gatavošanas procesā, un parādīja, kā pareizi dzēst ugunsgrēkus. Pašiem mazākajiem apmeklētājiem VNT bija uzstādīta piepūšama atrakcija. Viesi norādīja, ka Ģimenes drošības dienas programma bija aizraujoša un izglītojoša, un it īpaši patīkami, ka VNT parūpējās par bērnu izglītošanu un izklaidēšanu. VNT darbuzņēmēji izmantoja iespēju, lai parādītu saviem ģimenes locekļiem projektus, kurus veic terminālī. Bērni dalās iespaidos: “Kas visvairāk paliks atmiņā?! Noteikti ugunsgrēka dzēšana un apgriešanās kājām gaisā mašīnā! Gribam vēl!”

“VNT darbinieku un darbuzņēmēju drošība ir mūsu prioritāte, un tā neapstājas darba dienas beigās. Rīkojot Ģimenes drošības dienu darbuzņēmējiem, mēs attīstām drošības kultūru ārpus VNT robežām, izglītojot un piesaistot arvien vairāk cilvēkus. Bija patiess prieks redzēt zinātkāri apmeklētāju acīs, un, protams, dzirdēt skaļus bērnu smieklus visas dienas garumā,” dalās pieredzē VNT komunikācijas projektu vadītāja Janīna Biteniece.

Par VNT

VNT nodrošina tranzīta pakalpojumus – naftas un naftas produktu pieņemšanu no cauruļvadiem, dzelzceļa vagonu cisternām un no tankkuģiem, to uzglabāšanu un pārkraušanu. VNT ir tehnoloģiski modernākais un lielākais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā ar kopējo rezervuāru parka ietilpību 1,2 miljoni kubikmetru.

Papildu informācija:

Janīna Biteniece, komunikācijas projektu vadītāja

SIA ““Ventspils nafta” termināls”

Tālrunis: +371 25482399

E-pasts: jan@vnt.vtti.com