Ventspils nafta termināls
 
 

VNT saņem augstāko novērtējumu Ilgtspējas indeksā 2018. gadā

Atpakaļ

VNT saņem augstāko novērtējumu Ilgtspējas indeksā 2018. gadā

2018. gada 18. jūnijā / Ziņas

Ceturtdien, 14. jūnijā, SIA ““Ventspils nafta” termināls” (VNT) 2018. gadā Ilgtspējas indeksā ceturto gadu pēc kārtas saņēma platīna kategorijas balvu un trešo reizi Ilgtspējas indeksa ietvaros ieguva LR Labklājības ministrijas piešķirto statusu “Ģimenei draudzīgs komersants”.

VNT Ilgtspējas indeksā piedalās piekto gadu, sasniegtie rezultāti ir tiešs apliecinājums uzņēmuma ikdienā pielietotās korporatīvās atbildības praksei, kā arī rūpēm par darbinieku un viņu ģimeņu labklājību un drošību. Kopā ar citiem Latvijas atbildīgajiem uzņēmumiem VNT regulāri piedalās pasākumā “Atbildīgu ideju tirgus”, kurā dalās ar saviem labas prakses piemēriem.

"Par šo augsto novērtējumu pirmkārt vēlos pateikties visiem VNT darbiniekiem, kuri ar savu profesionalitāti un cītīgu darbu virza uzņēmumu uz priekšu,” uzsver VNT ģenerāldirektors Larss Panclafs, norādot, ka iekļūšana  Ilgtspējas indeksa platīna kategorijā nenotiek automātiski. VNT gadu no gada cītīgi strādā pie savas darbības attīstības, un šī gada apbalvojums ir apliecinājums visu darbinieku ieguldījumam uzņēmuma kultūrā un korporatīvās atbildības iedzīvināšanā ikdienā.

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz ietekmīgākā globālā indeksa Dow Jones Sustainability Index un Business in the Community CR Index pieredzi un starptautiski atzītas metodoloģijas piecās kategorijās: stratēģija, darba vide, tirgus attiecības, vide un sabiedrība jeb vietējā kopiena. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.

Par VNT

VNT nodrošina tranzīta pakalpojumus – naftas un naftas produktu pieņemšanu no cauruļvadiem, dzelzceļa vagonu cisternām un no tankkuģiem, to uzglabāšanu un pārkraušanu. VNT ir tehnoloģiski modernākais un lielākais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā ar kopējo rezervuāru parka ietilpību 1,2 miljoni kubikmetru.

Papildu informācija:

Janīna Biteniece, komunikācijas projektu vadītāja

SIA ““Ventspils nafta” termināls”

Tālrunis: +371 25482399

 

E-pasts: jan@vnt.vtti.com