Ventspils nafta termināls
 
 

VNT saņem balvu par velosipēdu kultūras veicināšanu darbinieku vidū

Atpakaļ

VNT saņem balvu par velosipēdu kultūras veicināšanu darbinieku vidū

2015. gada 17. septembrī / Ziņas

““Ventspils nafta'' termināls” 17. septembrī saņēma īpašu apbalvojumu konkursā “Draudzīgs velosipēdistam” no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Eiropas Komisijas. Balva tika pasniegta par speciālu industriālo velosipēdu iegādi darbiniekiem, lai pārvietotos uzņēmuma 100 hektāru teritorijā. Velosipēdi ir aprīkoti ar visām drošai braukšanai nepieciešamajām komponentēm, kā arī uzņēmuma teritorijā izvietotas novietnes ar nojumi un riepu gaisa uzpildes aparāts.

Konkursa “Draudzīgs velosipēdistam” mērķis ir popularizēt labās prakses piemērus un veicināt kvalitatīvu velonovietņu izvietošanu un velokultūras attīstību visā Latvijā. Apbalvojumus pasniedza par ieguldījumu velokultūras veicināšanā un infrastruktūras attīstīšanā, publiskās vietās uzstādot kvalitatīvas velonovietnes un ieviešot citus riteņbraucējiem draudzīgus risinājumus.

Konkursu “Draudzīgs velosipēdistam” Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija pēc Eiropas Komisijas iniciatīvas “Pārvietojies gudri” rīko, sadarbojoties ar Latvijas Riteņbraucēju apvienību, Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrību, CSDD, Satiksmes ministriju un Zaļo tehnoloģiju klasteri.