Ventspils nafta termināls
 
 

Padome

 

Padomes priekšsēdētājs

Marinuss de Jongs
Marinuss de Jongs

Marinuss de Jongs (Marinus de Jong) ir SIA „Ventspils nafta termināls” padomes priekšsēdētājs, kā arī uzņēmumu grupas Vitol Tank Terminals International personālvadības uzņēmuma European HR Port Services BV/VTTI vadošais partneris. Ieguvis bakalaura grādu personālvadībā Roterdamas Universitātē, Nīderlandē.

Telefons: +31 10 4987 351 E-pasts: info@vtti.com

Padomes locekļi

Roberts Kirkups
Roberts Kirkups

Roberts Kirkups (Robert Kirkup) ir SIA „Ventspils nafta termināls” padomes loceklis. Naftas un cukura industrijā darbojas vairāk nekā 17 gadus. 1996. gadā pievienojies „Vitol Group”, ieņemot dažādus amatus naftas un cukura tirdzniecībā. Kopš 2006. gada jūlija ir bijis apstiprināts kā globālais cukura tirdzniecības vadītājs Vitol S.A. Profesionālā izglītība: Bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadīšanā ar atzinību.

Telefons: +371 67715910 E-pasts: riga@vnafta.lv

Džareds Skots Pērls
Džareds Skots Pērls

Džareds Skots Pērls (Jared Scott Pearl) ir SIA „Ventspils nafta termināls” padomes loceklis. Uzņēmumu grupas Vitol Tank Terminals International komercdirektors. Studējis fiziku Bristoles Universitātē, Apvienotā Karalistē un vadības attīstību Hārvarda Universitātē, ASV. 22 gadus strādājis uzņēmumā “British Petroleum” Londonā, kurā vadīja tirdzniecības komandu.

Telefons: +31 10 4987 351 E-pasts: jpe@vtti.com

Garijs Stefens Stokers
Garijs Stefens Stokers

Garijs Stefens Stokers (Garry Stephen Stoker) ir SIA „Ventspils nafta termināls” padomes loceklis. Pievienojās VTTI 2015. gadā, pirms tam bija uzņēmuma “Premier Oil” attīstības un tehnoloģisko procesu vadītājs. Ir strādājis enerģētikas sektorā Apvienotā Karalistē, Indijā, Nigērijā un Ziemeļāfrikā jau vairāk par 20 gadiem. Ir bakalaura grāds inženierzinātnēs un maģistra grāds biznesa administrēšanā, kuru ieguvis Krenfīldas Universitātē.

Telefons: +31 10 4987 351 E-pasts: gst@vtti.com