Ventspils nafta termināls
 
 

Vadība

 

Ģenerāldirektors

Jan-Willem Bots
Jan-Willem Bots

Jan-Willem Bots (Johannes Wilhelmus Bots) ir uzņēmuma valdes loceklis un ģenerāldirektors no 2019. gada 1. jūnija. Jans Viljems Botss 2010. gadā uzsāka karjeru uzņēmumā VTTI, kurš ir viens no VNT līdzīpašniekiem ar galveno mītni Roterdamā, Holandē, kur piedalījās jaunu termināļu projektu tehniskās puses izstrādē un īstenošanā. Viņš kļuva par EuroTank Amsterdam (ETA) tehnoloģisko direktoru 2015. gadā, un jau pēc gada pievienojas šī termināļa vadības komandai. Jans Viljems Botss ir ieguvis maģistra grādu mašīnbūvē Delftas Tehniskajā universitātē, Nīderlandē.

Telefons: +371 636 64090

E-pasts: jwb@vnt.vtti.com

Vadības komanda

Igors Martjanovs |Termināļa vadītājs
Igors Martjanovs |Termināļa vadītājs

Igors Martjanovs kļuva par VNT tehnisko vadītāju 2012. gadā. Pirms tam ir strādājis Lukoil Baltija R Rīgas terminālī dažādos amatos – ķīmiķis-inženieris, maiņas vadītājs, tehniskais direktors un ģenerāldirektors. Igors ir absolvējis Ufas valsts naftas tehnisko universitāti un Rīgas Civilās aviācijas inženieru institūtu.

Telefons: +371 636 66264

E-pasts: ima@vnt.vtti.com

Dace Edžiņa |Vides un darba aizsardzības vadītāja
Dace Edžiņa |Vides un darba aizsardzības vadītāja

Vides un darba aizsardzības vadītāja

Dace vada Vides un darba aizsardzības dienestu kopš 2019. gada 24.aprīļa.  VNT Dace strādā jau 6 gadus, ieņemot darba aizsardzības speciālistes un tehnisko projektu vadītāja amatu. Pirms VNT viņa pildīja darba aizsardzības nodaļas vadītājas pienākumus SIA “Lattelecom”.

Dacei ir maģistra grāds darba aizsardzībā un būvniecības vadībā.

Telefons: +371 636 66277

E-pasts: dae@vnt.vtti.com

Zane Oliņa |Finanšu vadītāja
Zane Oliņa |Finanšu vadītāja

Zanei Oliņai ir Zvērinātu sertificētu grāmatvežu asociācijas sertifikāts un vairāk kā 10 gadu darba pieredze grāmatvedībā, finanšu vadībā un komercdarbībā. Pēdējos gadus Zane ir strādājusi Lielbritānijas uzņēmumos kā finanšu analītiķis, vadošais grāmatvedis, finanšu vadītājs, finanšu direktors. 2018. gadā Zane nolēma atgriezties Latvijā un kopš tā laika vada VNT Finanšu dienestu.

Telefons: +371 636 66149

E-pasts: zao@vnt.vtti.com

Vita Špoka |Personāla vadītāja
Vita Špoka |Personāla vadītāja

Vita strādā uzņēmumā kopš 2016. gada 1. decembra. Pirms tam viņa pildīja personāla vadītājas pienākumus Amserv grupas uzņēmumos Latvijā. Augstāko izglītību biznesa vadības jomā Vita ir ieguvusi, absolvējot Jorkas Universitāti Lielbritānijā.

Telefons: +371 636 66262

E-pasts: vsp@vnt.vtti.com