Ventspils nafta termināls
 
 

Vadība

 

Ģenerāldirektors

Jan-Willem Bots
Jan-Willem Bots

Jan-Willem Bots (Johannes Wilhelmus Bots) ir uzņēmuma valdes loceklis un ģenerāldirektors no 2019. gada 1. jūnija. Jans Viljems Botss 2010. gadā uzsāka karjeru uzņēmumā VTTI, kurš ir viens no VNT līdzīpašniekiem ar galveno mītni Roterdamā, Holandē, kur piedalījās jaunu termināļu projektu tehniskās puses izstrādē un īstenošanā. Viņš kļuva par EuroTank Amsterdam (ETA) tehnoloģisko direktoru 2015. gadā, un jau pēc gada pievienojas šī termināļa vadības komandai. Jans Viljems Botss ir ieguvis maģistra grādu mašīnbūvē Delftas Tehniskajā universitātē, Nīderlandē.

Telefons: +371 636 64090

E-pasts: jwb@vnt.vtti.com

Vadības komanda

Kaspars Liepiņš|Termināļa vadītājs
Kaspars Liepiņš|Termināļa vadītājs

Kopš 2020.gada Kaspars ir termināļa vadītājs VNT. Savas darba gaitas VTTI Kaspars ir uzsācis 2011. gadā VNT kā Vides un darba aizsardzības dienesta vadītājs. Tam ir sekojis darbs termināļa vadībā, uzņemoties ģenerāldirektora amatu vienā no VTTI termināļiem Krievijā. Pirms atgriešanās VNT Kaspars ir darbojies VTTI Galvenajā mītnē Rotterdamā. Kaspara ilggadējā  pieredze un zināšanas par termināļa procesiem, VTTI kultūras vērtībām, darba un vides aizsardzības jautājumiem palīdzēs gūt ievērojamus panākumus VNT termināļa attīstībā.

Telefons: +371 636 66264

E-pasts: kls@vnt.vtti.com

Dace Edžiņa |Vides un darba aizsardzības vadītāja
Dace Edžiņa |Vides un darba aizsardzības vadītāja

Vides un darba aizsardzības vadītāja

Dace vada Vides un darba aizsardzības dienestu kopš 2019. gada 24.aprīļa.  VNT Dace strādā jau 6 gadus, ieņemot darba aizsardzības speciālistes un tehnisko projektu vadītāja amatu. Pirms VNT viņa pildīja darba aizsardzības nodaļas vadītājas pienākumus SIA “Lattelecom”.

Dacei ir maģistra grāds darba aizsardzībā un būvniecības vadībā.

Telefons: +371 636 66277

E-pasts: dae@vnt.vtti.com

Inga Sīkle |Komercdarbības & Finanšu / IT vadītājs
Inga Sīkle |Komercdarbības & Finanšu / IT vadītājs

Inga uzsāka karjeru VNT 2019.gada 5.novembrī kā klientu apkalpošanas vadītāja. Ingas veiksmīgais sniegums VNT un viņas iepriekšējā ilggadējā pieredze finanšu jomā ļāva Ingai pieņemt jaunu izaicinājumu – vadīt gan klientu apkalpošanas nodaļu, gan finanšu/IT nodaļu. Pirms piebiedrojās VNT kolektīvam Inga astoņus gadus strādāja uzņēmumā Miele Finanšu un Administratīvā direktora amatā, esot atbildīgai par finanšu, loģistikas un IT jautājumiem. Maģistra grādu Biznesa vadībā Inga ir ieguvusi Biznesa augstskolā “Turība”.

E-pasts: isi@vnt.vtti.com

Inese Sitko-Bulle |Personāla vadītāja
Inese Sitko-Bulle |Personāla vadītāja

Inese strādā uzņēmumā kopš 2020.gada 12.oktobra. Pirms tam viņa pildīja personāla vadītājas lomu aviokompānijā SmartLynx Airlines Ltd, kopumā aviācijas jomā darbojoties 15 gadus. Inesei ir pieredze cilvēku vadībā, iekšējo procesu uzlabošanā un projektu vadīšanā  un šobrīd viņa  papildina savas zināšanas MBA studijās, apgūstot Biznesa psiholoģiju un cilvēkresursu vadību uzņēmējdarbībā.

Telefons: +371 636 66262

E-pasts: isb@vnt.vtti.com